Attractievlucht vanuit Reusel

Actueel (11-4-2022)

Zaterdag 23 april start het vliegprogramma voor onze afdeling. Daarvoor hebben we nog een opleervlucht vanuit Reusel.

Gezien de meeste clubs in ons vlieggebied op Reusel toch al hun klokken stellen en een (club)uitslag vervaardigen, hebben wij gemeend om voor onze CC van deze vlucht een leuke attractievlucht te maken. Daarmee kunnen we de liefhebbers van CC Rivierenland ook nog een (club)overstijgende uitslag bieden. Gezien de vlucht in onze afdeling de status van een opleervlucht heeft, telt deze vlucht ook niet voor onze kampioenschappen.

Onze sponsor PigeonPixels zal voor de eerste prijsduif en voor de laatste prijsduif een gratis prijs beschikbaar stellen, namelijk een dvd van PigeonPixels naar keuze. Voor de website van pigeonpixels klik hier.

Wij willen hierbij tevens van de gelegenheid gebruik maken om de verenigingsfunctionarissen te verzoeken om na de vlucht niet alleen de bestanden naar Compuclub te sturen, maar ook naar udp@cc-rivierenland.nl. Bij een lossing op zaterdag zullen de uitslagen uiterlijk maandag op onze website verschijnen.


Terug

Sponsors CC Rivierenland